İyagad Kadın Kolları Başkanlığınca ”ANA”YEMEĞİ Yemek Yarışması

Derneğimizin Kadın Kolları Başkanlığımızın düzenleyeceği ”ANA” YEMEĞİ Yemek yarışmasını Kartal Sabiha Gökçen Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi anlaşmamız gereği ile dernek merkezinden bağımsız olarak yemek yarışması düzenleyecektir.

”ANA ” YEMEĞİ Yemek yarışmasında alınan karar ile proje Kadın kolları başkanlığı öncülüğünde İstanbul Yeditepe Aşçılar ve Garsonlar Derneği,Şef Aşçılar Sosyal Yardımlaşma Derneği,Anadolu Şef Aşçılar Derneği,Tüm Pastacılar Derneği ile ortak proje ile hayata geceçektir.

Yemek yarışmasında farklı bir komsept uygulaması ile Profesyonel şeflerin Et Yemeği,Kuzu Yemeği,Balık Yemeği,Sütlü Tatlılar,Şerbetli Tatlılar ile yapacakları yemek ve tatlıları öğrenciler hiç bilgisi olamadan önce izleyip püf noktalarını öğrenip 45 dakika ile yapımına başlayacaklardır.
Meslek alanında kendini kanıtlamış gerek şef gerek eğitim görevlisi olan şeflerin tadımı ile puanlar sonucu öğrenciler Altın,Gümüş,Bronz madalya ile ödülenecektir.

Yarışma İyagad Kadın Kolları Başkanlığı ve Kartal Sabiha Gökçen Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile 4 Derneğin katılımı ile 12 Mart 2019 Salı günü Saat 09:30 startıile başlayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir