İYAGAD SAKARYA TARAKLI’DA

Derneğimiz Naki Kurnaz Başkanlığında bu yıl ilki düzenlenen Geleneksel Tatlar Tarih Kokan Taraklı’da Adlı Yemekler yarışmasında dernek yönetimi ve üyelerimiz ile hazır bulundu.

Kısa adı SAPADER olan Sakarya Aşçılar ve Pastacılar Derneği’nin davetlisi olarak katıldığımız yemek yarışmasında bir çok yöneticimiz jüri olarak katılım sağlamıştır.Konu hakkında bilgi veren Dernek Başkanımız Naki KURNAZ şunları söyledi”Geleneksel Tatlar Tarih Kokan Tarklı’da yemek yarışmasında dernek başkanımız sayın Hatice AKMAN’ın davetlisi olarak burda bulunmaktayız.Taraklı’nın tarihine yakışır şekilde güzel bir etkinlik olmuş.Tarihimiz ve kültürümüzü ön plana çıkaran bu tarz etkinliklerin bir çok il,ilçelerimizde olması gerekmektedir.Bu etkinliğe destek veren tüm kurum ve kuruluşlara ve Sapader dernek başkanımız vede yöneticisi,üyesine emeklerinden dolayı teşekkür ederim. “Dedi.

Bizlerde İYAGAD Ailesi olarak Tüm SAPADER yönetimine ve dernek başkanı Sayın Hatice AKMAN şefimize emek ve Türk Mutfağına katkılarından dolayı teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir